+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Ataşehir Nalbur & Hırdavatçı ve Yapı Market Çeşitleri

Ataşehir Nalbur & Hırdavatçı ve Yapı Market hizmeti veren firmamızkurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Nalbur ve Hırdavat alanında ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz yapı marketimiz, en son teknolojilere uygun olarak imal edilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ataşehir Nalbur & Hırdavatçı ve Yapı Market

Nalbur ve hırdavat, bakım ve tamir işlerinde kullanılan bütün ürünlere verilen isim olup, çeşitli sektörlerde ve evlerde kullanılan önemli malzemelerdendir. Günlük hayatımızda yer alan birçok eşyanın tamiratında ve imal edilme aşamasında kullanılan, hırdavat ve nalbur malzemeleri aynı zamanda inşaat sektörünün her aşamasında işlev görmektedir.

Tamir, bakım ya da imalat aşamasında kullanılan hırdavat ve nalbur malzemelerinin kaliteli ve iyi olması, kullanıldıkları alanlarda ki ürünlerin ömürlerinin daha da uzamasında çok büyük etki sahibi olmaktadır. Ataşehir Nalbur & Hırdavatçı ve Yapı Market olarak hizmet veren firmamız bünyesinde satışa sunulan hırdavat ve yapı malzemeleri, bütün üretim ve tamirat işlerinde güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Ataşehir Nalbur & Hırdavatçı ve Yapı Market Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Ataşehir Yapı Market nalbur ve hırdavat malzemeleri yüzlerce üründen oluşmakta olup, satışa sunulan bütün ürünler firmamız tarafından garanti kapsamına sahiptir. Aynı zamanda perakende satışlarımızın yanı sıra, siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre uygun fiyatlarla toptan satışlarımızda bulunmaktadır.

Nalbur ve Hırdavat Malzemeleri

Nalbur ve hırdavat malzemeleri satışlarımızda, seçtiğiniz ürünler piyasa da ki diğer ürünlere göre daha ekonomik fiyatlara sahip olmamalarının yanı sıra, en son teknolojilere göre üretilmiş kaliteli ürünleri kapsamaktadır.

Firmamızda zengin bir ürün yelpazesine sahip olan hırdavat ve nalbur çeşitlerimiz; testereler, tornavidalar, matkaplar, penseler, karga burunlar, zımpara makineleri, bütün boya çeşitleri, boya tabancaları, ilaçlama pompaları, lazer metreler, hava tabancaları, ilaçlama pompaları, profil kesme araç ve gereçleri, kaymak makineleri, çim biçme araçları, bütün çivi çeşitleri, boya fırçası çeşitleri, her türlü bant çeşitleri, bütün vida çeşitleri ve çapalama araçları gibi ürünlerden oluşmaktadır. Bunların yanı sıra bütün yapıştırıcı çeşitleri, fayans çeşitleri ve seramik çeşitleri de satışa sunulmuştur.

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz