+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Ataşehir Led Spot Panel Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri

Ataşehir LED spot panel elektrik ve aydınlatma ürünleri hem montajı hem de kullanımı son derece kolay ve pratik olan ürünler arasında yer almaktadır. Gündelik yaşamda kullandığımız mekânların aydınlatılmasında, led spot panel elektrik ve aydınlatma ürünleri en konforlu aydınlatmayı sizlere sağlamaktadır.

Ataşehir Led Spot Panel Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri

Ataşehir’de hizmet veren yapı marketlerden biri olan firmamız; olarak led spot panel elektrik aydınlatma ürünlerinde, birçok çeşit ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaşam kalitenizi yükseltmeye yarayan aydınlatma ürünlerimiz, cazip fiyatlarının yanı sıra göz alıcı tasarımları ile de sizlerin isteklerini karşılamaktadır.

Ataşehir Led Spot Panel Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri Özellikleri

Son yıllarda en çok kullanılan aydınlatma ürünlerinden olan led spotlar, bulundukları ortama hoş bir hava ve ışıklandırma sağladıkları gibi, uzun ömürlü ve ekonomiktirler. Led spotlarla yapılan aydınlatmalar, diğer aydınlatma çeşitlerine göre daha büyük enerji tasarrufu sağlamaktadırlar. Dekorasyonlarda farklı modelleri ile kullanılan led spotlar, hem iç mekânlarda hem de dış mekân aydınlatmalarında yer alabilmektedirler.

Firmamız tarafından satılan led spot panel elektrik ve aydınlatma ürünlerinin tümü garanti kapsamında olmaktadır. Mekânların aydınlatılmasında kullanılan led spotların sağladığı en büyük avantajlardan biri de, bozulma ve kırılma gibi durumlarda, diğer aydınlatma ürünlerine nazaran son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıdır.

Ataşehir Yapı Market olarak, led pot panel elektrik ürünlerimiz tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olarak bulunmaktadır. Led spot ürünlerimiz,  sarı ışık ve beyaz ışık olarak iki renkte satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizin fiyatları en ekonomik oranlarda olup, led spotların markasına, modeline, renk sıcaklığına ve Watt değerlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Led spot modellerimizden sıcak beyaz evlerde kullanımı daha çok tercih edilirken, doğal beyaz renkli led spot modellerimiz ise daha çok mağazalarda, ofislerde ve kurumsal alanların ışıklandırılmalarında tercih edilmektedir.

Ataşehir LED spot panel elektrik ve aydınlatma ürünleri montajı çok kolay olup, montaj tercihine göre sıva üstü ya da gömme olarak tatbik edilebilmektedir. Led spot panel elektrik aydınlatma ürünlerimizin renkleri ise siyah, beyaz ya da krom gibi farklı seçeneklere sahiptir.

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz