+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Ümraniye Bitüself İzolasyon ve Koli Bandı

Ümraniye Bitüself izolasyon ve koli bandı firmamızda en kaliteli ve en nitelikli ürünlerin satışını yapıyoruz. Firmamızla iletişime geçerek en kaliteli ürünlerimizden istediğiniz miktarda temin edebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz Bitüself izolasyon ve koli bandı ürünümüz bir oto ses yalıtımı ürünüdür. Satışını aktif olarak yaptığımız bu ürünümüz sağlığı tehlikeye atmayan malzemelerden üretilmiştir. Firmamıza bu konuda güvenebilir Bitüself izolasyon ve koli bantlarından istediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz.

Oto ses yalıtım ürünlerinde kaliteli malzeme tercih ediyorsanız firmamızdan bu ürünü temin edebilirsiniz. Bitüself izolasyon ve koli bant çeşitlerimizi kapalı ambalaj içerisinde satışa sunuyoruz. Ümraniye bölge genelinde Bitüself izolasyon ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Otomobil tutkunları için araçları her zaman özel ve önemlidir. Araç bakımına önem veren araç severler oto aksesuarları konusunda da titiz davranırlar. Oto ses yalıtım malzemeleri arasında önemli bir görevi üstlenen Bitüself izolasyon ve koli bandı ile akustik ses yalıtımı da sağlanmış olur. Bitüself izolasyon ve koli bandı alanında çalışmalar yapan firmamızda bu ürünün satışını yapıyoruz.

Oto ses yalıtım malzemeleri arasında yer alan Bitüself izolasyon koli bantlarının  en temel özelliği kendinden yapışma sistemine sahip olmasıdır. Suya, neme ve rutubete dayanıklı olan Bitüself ses izolasyonu koli bandı uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Firmamızla iletişime geçerek ürün ile ilgili detay bilgileri öğrenebilirsiniz aynı zamanda ürün alışverişi yapabilirsiniz.

Bitüself İzolasyon ve Koli Bandı

Oto ses yalıtımı malzemeleri satışı yapan firmamızda kaliteli ve kullanışlı olan ürünleri sizler için sunuyoruz. Ümraniye Bitüself izolasyon ve koli bandı satışı yapan firmamızda ses yalıtımının en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Bitüself izolasyon ve koli bantlarının en önemli özelliği ultraviyole ışınlarına karşı koruma görevini üstlenmesidir.

Aynı zamanda soğuk hava koşullarına karşı da dayanıklı olan Bitüself izolasyon ve koli bandı uzun bir kullanım ömrü ortaya koyar. Ümraniye bölge genelinde hizmet sunan firmamızda Bitüself izolasyon ve koli bandı ürünlerimizden toptan ve perakende olarak satın alabilirsiniz.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir: Dudullu Dış Cephe Boya ve İzolasyon Malzemeleri

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz