+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Hakkımızda

Batu Kablo İmalatı Elektrik ve İnşaat Malzemeleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

İhtiyacınızı iletin

Bize ulaşın veya mağazamızı ziyaret edin.

Araştıralım

İhtyacınız olan ürün ve hizmetleri sizin için derleyelim.

Teklifimizi Hazırlayalım

Alternatflerle beraber en iyi seçenekleri sunalım.

Teslim Edelim

Günlük/Haftalık servisimiz ile en kısa sürede adresinize gönderelim.

Eviniz, bahçeniz, atölyeniz ve şantiyeniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarda Batu Yapı Market, Batu Kablo İmalatı Elektrik ve İnşaat Malzemeleri Ltd. ticari ünvanıyla on yılı aşan aydınlatma ve elektrik malzemeleri deneyiminin üstüne 2014 yılında kuruldu.

Fiyat performans odaklı ürünler, kalite güvencesi, güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti bizi biz yapan değerlerdir.

Ürün yelpazemizin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamasına özen gösteriyoruz, bu yüzden sürekli güncelliyor ve geliştiriyoruz. Müşterilerimiz ihtiyaç duydukları hemen hemen her ürünü mağazamızda tek çatı altında bulabilmektedirler.

Size en yakın yapı marketiniziz. Atölye ve şantiyelere günlük ve haftalık servislerle size getiriyoruz.

 

Yapı marketimizin dışında müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için Whatsapp Web ile bize hemen ulaşabilirsiniz

Fiyat / Performans

İş bitiren çözümler. Batu Yapı Market çalışanları ihtiyacınız olan ürünleri belirlemenizde size yardımcı olacaktır.

Kalite Güvencesi ve Şeffaflık

Mağazamızdaki bütün ürünler üretici veya ithalatçı garantisi kapsamındadır. Yalnızca güvenilir ürünleri size sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyetiniz işimize olan saygımızın nişanesidir. Alışveriş sırasında olduğu gibi satış sonrası da sizi yalnız bırakmıyoruz.

Misyon & Vizyon

Batu Yapı Market, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her tür malzemeyi tedarik etmektedir. Satın alma maliyetlerinizi düşürmek, operasyon ve projelerinizin aksamaması için çalışıyoruz.

Ürün ve malzeme tecrübemiz ile müşterilerimizin en zor ihtiyaçlarını gidermek bizim görevimizdir. Kendi servislerimiz ile önce bölgemizde akabinde ise şehrimizde müşterilerimize en yakın yapı market olmayı amaçlıyoruz.

Batu Yapı Market Online Satış Mağazası ile büyük avantajları kaçırmayın.