+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Ümraniye Dış Cephe Boya ve İzolasyon Malzemeleri

Ümraniye dış cephe boya ve izolasyon malzemeleri, izolasyon konusunda uzman kuruluşlardan biridir. Dış cephe boya ve kaplama malzemelerinde kalite son derece önem taşır. Bunun en önemli nedeni, binanın çevresel etkenlerden olumsuz etkilenmemesi ve ısı yalıtımı açısından sağlayacağı faydalardır. Ümraniye Dış Cephe Boya ve İzolasyon Malzemeleri, farklı izolasyon malzemelerini doğru tekniklerle kullanacaktır. Her bina için önerilen mantolama ve izolasyon malzemeleri farklı çeşitliliktedir.

Binalarda ısı yalıtımı, yangın gibi konularda etkin kullanım sunan izolasyon malzemeleri tercih edilmelidir. Firmamız, bu konuda hizmet almak isteyen kişilere doğru yönlendirme yapacaktır. İzolasyon konusunda deneyimli olan işletmemiz, kaliteli malzemelerle çevre kaynaklarına saygılı davranışlar sunacaktır.

Kaliteli Dış Cephe Kaplamaları

Dış cephe ve izolasyon malzemeleri içerisinde akla gelen belli başlı türler, EPS, XPS mantolama ile taş yünü kullanılarak yapılan mantolamalardır. EPS mantolama, ısı geçirmezlik özelliği ile tercih edilen mantolama türlerindendir. XPS mantolama ise hem ısı hem de su geçirmez özellikte olan mantolamadır. Son derece bütçe dostu olan izolasyon sistemleri, doğal kaynakların israf edilmemesi için de dolaylı yoldan katkı sunan yaklaşımlardır.

Yakıt tasarrufu yaparak, israfın önüne geçmesi ile bütçe dostu yaklaşımlardır. Taş mantolamanın en büyük özelliği ise ısı ile birlikte ses geçirmezliği ve yangına karşı koruyuculuğudur. Son derece doğal bir taş olan bazalt maddesinden yapılması, dayanıklılık sunacaktır. Dış cephe boya malzemelerinde de hava şartlarına karşı dayanıklı boya türlerimiz uygulanır.

Dış Cephe İzolasyonlarının Binaya Sunduğu Katkılar

İzolasyon malzemeleri, binanın olumsuz hava koşullarından etkilenmemesini sağlar. Bu sayede içeride oturanların yaşam konforunu ve güvenli şekilde ikametini sağlayacaktır. Yangın gibi durumlarda geçirmez özellikler, can güvenliği için de önem taşıyacaktır. İzolasyon malzemeleri kadar, dış cephe boyaları da son derece önemlidir.

Binaya prestij katması açısından, uyumlu renklerde ve kaliteli boyaların kullanılması önerilir. Ümraniye dış cephe boya ve izolasyon malzemeleri firmamız, dış cephe boyalarında su sızdırmaz ve kötü hava koşullarına dayanıklı olan boyaları kullanır. Titiz işçilik ve kaliteli hizmet anlayışımız söz konusudur.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: İmes Bahçe Sulama Hortumu ve Hortum Makarası

 

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz