+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Şerifali Dış Cephe Boya ve İzolasyon Malzemeleri

Şerifali dış cephe boya ve izolasyon malzemeleri üreticisi olarak firmamızda her malzeme mevcuttur. İstenilen seçenekte ürün siparişi ve alım sağlamak isteyen müşterilerimiz yıllardır kaliteden şaşmayan ürünlerimizi tercih etmeye devam ediyor. Bu nedenle de tercih edilme sebebimiz hem güven veren kaliteli ürün içeriğimiz hem de kalitesinden şaşmayan uzman personelimiz ile birlikte hizmette zaman kaybetmeden uzun soluklu bir çalışma sağlamaktayız.

Pazar alanında ürünlerimizin sergilenmesi ve en iyi içeriğiyle malzeme potansiyeline sahip olmamızdan ötürü de gurur duymaktayız. Firmamızda bulunan her malzeme diğer şubelerimizde de eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Hizmete en iyi şekilde devam eden firmamız ve şubelerimizde dış cephe boya ve izolasyon malzemeleri ile en fazla imalatını yaptığımız boya ve izolasyon malzemesi üretimimiz her geçen gün hız kazanmaya devam ediyor.

Şerifali Dış Cephe Boya ve İzolasyon Malzemeleri İçin En Kaliteli Adres

İçeriğiyle ürünlerimiz her zaman farkını yansıtan kalitede ve miktarda çıkmaktadır. Ürün imal etme ve dağıtma işlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde her şubemizle hizmet alanımızı genişletiyoruz. Her geçen gün genişleyen hizmet alanımızla birlikte çalışma alanlarımız da genişleme sağlamaktadır. Böylelikle de müşteri potansiyelimizin her geçen gün genişleme sağlaması da oldukça önemli bir durum olarak görülmektedir.

Şerifali dış cephe boya ve izolasyon malzemelerien iyi şekilde ve etkin kullanım alanları için üretimini gerçekleştirerek her zaman tercih alanını arttırmaktayız. Çalışmalarımız sadece izolasyon değil, daha pek çok alanda çalışmalarımız gerçekleşmektedir. Diğer hizmet alanlarımız ise aşağıda mevcuttur,

  • Aydınlatma keşif ve uygulama
  • Güç sistemleri
  • Solid surface uygulamaları
  • Saha yapımı ve zemin kaplama

İzolasyon ve Dış Cephede En Kaliteli Malzeme Üretimi

Birçok alanda çalışmalarımız gerçekleşse de en fazla tercih her zaman dış cephe boya ve kaplama ürünleri olarak bilinmektedir. Bunun nedeni de inşaat alanlarının ve yapı imarı içerisinde en fazla temini sağlanan malzemeler olmasıdır. İzolasyon malzemeleri üreterek her zaman farkını en iyi şekilde çeşitleri ile yansıtan firmamız birçok alt yapı gereksinimlerini de karşılar.

Firmaların alım sağlamak istedikleri zaman çerisinde ve malzeme stoku yapmak isteyen firmalar için de her zaman en hızlı ve kaliteli hizmeti Şerifali dış cephe boya ve izolasyon malzemeleri üretimiyle sağlamaktadır.

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz