+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Ataşehir Polisan ve Filli Boya Yetkili Bayi ve Daha Fazlası

Firmamız, Ataşehir Polisan ve Filli Boya Yetkili Bayi olarak, siz değerli müşterilerimizin bütün boya ihtiyaçlarına en kaliteli ve uygun fiyatlarla çözüm sağlamaktadır. Polisan ve Filli Boya, binaların iç ve dış cephelerini boyamak için Türkiye’nin en çok kullanılan ve tanınmış boya markalarının ikisidir.

Ataşehir Polisan ve Filli Boya Yetkili Bayi

Yapı Marketimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, boya alanında da sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İç cephe ve dış cephe boya uygulamalarında, Polisan ve Filli boya kullanımları her zaman memnuniyet verici sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Ataşehir Polisan ve Filli Boya Yetkili Bayi

Ataşehir Filli Boya yetkili bayi olarak satışa sunduğumuz ürünlerimiz geniş bir renk ve çeşit seçeneklerine sahip bulunmaktadır. İnşaat boyaları, expert ürünleri, ısı yalıtım ürünleri, yapı kimyasalları, mobilya boyaları ve sanayi boyaları ürün gruplarımızı oluşturmaktadır.

Filli inşaat boyaları; İç cephe ürünleri, dış cephe ürünleri, sentetik ürünler, ahşap ürünleri ve tutkal ürünleri olmak üzere beş gruptan oluşmaktadır. Her ürün kendi kategorisi içerisinde geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Filli expert ürünleri; Expert iç cephe boyaları, expert dış cephe boyaları, expert sentetik boyalar ve expert ısı yalıtımlarından oluşmaktadır.

Filli Boya ısı yalıtım ürünleri; Dalmaçyalı ileri ısı yalıtımları, Dalmaçyalı ileri ısı yalıtım sistemleri ve Capatect ısı yalıtımlarını kapsamaktadır. Filli boya yapı kimyasallarında ise derz dolgular, fayans yapıştırıcıları, su yalıtım ürünleri, hazır harçlar ve harç katkıları bulunmaktadır.

Polisan Boya Çeşitleri Nelerdir?

Ataşehir’de Polisan Boya satışı yapan yetkili bayimiz, birçok üründen oluşan boya çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Polisan Boya ürünlerimiz; İnşaat, Endüstriyel, Deniz, Tutkal, Mobilya, Tiner ve Yalıtım Sistemleri olmak üzere 7 gruptan oluşmaktadır. Polisan Boya inşaat grubunun içerisinde; İç cephe boyaları, dış cephe boyaları, ahşap boyaları, metal boyaları ve sprey boyaları bulunmaktadır.

Endüstriyel grup içerisinde ise boyalar, astar ve kaplamalar yer almaktadır. Polisan Boya deniz grubunda ise boyalar, macunlar ve astarlar vardır. Polisan Boya tutkal grubu, masif tutkalları ve plastik tutkalları barındırmaktadır. Mobilya gurubumuzda ise akrilik, poliüretan, selülozik ve polyester boyaları bulunmaktadır.

Detaylı olarak bilgi almak ve sipariş verebilmek için, 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz