+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Ataşehir Rtrmax Elektrikli El Aletleri

Ataşehir RTRMax elektrikli el aletleri  firması olarak uzun yıllardan beri elektrikli el aletleri, hırdavat ve daha pek çok ürünle ilgili hizmet veriyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerin yanı sıra uzun yıllar boyunca sürdürdüğümüz üstün müşteri memnuniyeti anlayışıyla sektörde adından söz ettiren ve tanınan firma olmaya devam ediyoruz.

Firma olarak ürünlerimizi hem toptan hem de perakende olarak satıyoruz. Bu sayede hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz geniş ürün yelpazemizden alış veriş yapabilirler.

El Aletlerinde RTRMax Kalitesi

Ataşehir RTRMax elektrikli el aletleri  kapsamında, matkaplar, taşlama aletleri, akülü ya da aküsüz vidalama, jeneratörler ve daha onlarca farklı  el aletleri çeşitlerini firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz.

RTRMax uzun yıllardan beri en dayanıklı, en kaliteli ve uzun ömürlü olması gibi artı yönleriyle talep edilen bir markadır. Bu anlamda, özellikle yapı ve inşaat sektörü olmak üzere farklı iş dallarında da tercih edilir.

Dekorasyonda El Aletlerinin Kullanımı

Ev, ofis ya da farklı mekanlarda yapılan değişimler mekana apayrı bir hava ve canlılık katar. Bu işlemlerin en iyi şekilde tamamlanabilmesi için ise RTRMax Elektrikli El Aletleri biçilmiş kaftandır. Asılacak tablolar, monte edilecek eşyalar, sıkıştırılması gereken vidalar ve daha pek çok işte elektrikli el aletleri ile etkin ve kalıcı çözüm bulunur.

"<yoastmark

Ataşehir RTRMax elektrikli el aletleri  firmamızın internet sayfasından da inceleyebileceğiniz farklı türevlerde elektrikli aletlerini satın alabilir ve mekanlarınıza apayrı bir hava katabilirsiniz. Ürünlerin yedek parça ya da aksesuarlarının da bulunması sayesinde pek çok eksik tamamlanabilir.

El Aletleri Fiyatları

Elektrikli el aletleri fiyatları alınacak ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu kapsamda, matkapların,  vidalama aletlerinin, taşlama ürünlerinin ve farklı el aletlerinin fiyatları farklıdır. Ayrıca bu aletlerin vida gibi aksesuarları da boyutlarına ve adet sayısına göre değişkenlik gösterir.

Firmamızdan alacağınız tüm ürünlerin garantili olması da artı bir avantaj olarak karşınıza çıkar. Fiyatlar, ürün bilgisi ve farklı konularla ilgili haftanın her günü müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: Yenişehir Mahallesi Elektrikli Soba – Ayak Altı ve Elektrikli Sobalar

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz