+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Şerifali Bitüself İzolasyon ve Koli Bandı

Şerifali Bitüself izolasyon ve koli bandı firmamızda kaliteli ürünlerin satışını yapıyoruz. Firmamızla iletişime geçerek ürünümüz hakkında bilgi edinebilir dilediğiniz sayı bazında ürün satın alabilirsiniz. Bitüself izolasyon ve koli bandı ürünlerimizi kapalı paket içerisinde satışa sunuyoruz. Oto ses yalıtım malzemesi olan Bitüself izolasyon ve koli bantlarının en temel özelliği iletken bir yapıya sahip olmasıdır.

Bu özellik sayesinde bütün otomobiller dış etmenlerden gelen olumsuzlukları direkt olarak engeller. Otoların korunmasını sağlayan Bitüself izolasyon ve koli bandı ürünlerimiz ile ilgili detay bilgileri firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz. Oto ses yalıtım malzemeleri alanında kurmuş olduğumuz firmamızda her zaman birinci sınıf kalitede ve orijinal ürünlerin satışını yapıyoruz.

Ses Yalıtımında Bitüself Malzemenin Artıları

Otomobil tutkunları araçlarının bakımına her zaman büyük önem verirler. Oto ses yalıtımında Bitüself malzeme kullanımı her zaman tercih edilen bir materyaldir. Şerifali Bitüself izolasyon ve koli bandı alanında kurmuş olduğumuz firmamızda bu ürünün satışını aktif olarak yapıyoruz. Firmamızla iletişime geçerek Bitüself izolasyon ve koli bandı seçeneklerimizden tercih edebilirsiniz.

Bitüself izolasyon ve koli bantlarının dikkat çeken diğer bir özelliği de otomobilleri nem, rutubet ve sudan korumasıdır. Su ile teması engelleyici özelliklere sahip olan bu üründen hesaplı fiyat skalası ile satın almak için firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Otomobillerin korunmasını sağlayan bu malzeme garanti belgesine sahip olan bir üründür.

Bitüself İzolasyon ve Koli Bandı İle Araçların Yalıtımı

Oto ses yalıtım malzemeleri arasında ilk sırada yer alan Bitüself izolasyon ve koli bandı malzemesi ile araçlar koruma altına alınıyor. Bitüself izolasyon ve koli bantlarında önemli olan diğer özellik ise bu ürünün kendi kendine yapışma sistemine sahip olmasıdır. Araç ve otomobil sahipleri bu önemli malzemeyi pratik bir şekilde kullanabilirler.

Şerifali Bitüself izolasyon ve koli bandı firmamızla iletişime geçerek ürünümüzden istediğiniz ebat ve ölçülerde satın alabilirsiniz. Bitüself izolasyon ve koli bantlarında diğer bir özellikte ultraviyole ışınlarını engellemesidir. Firmamızda Bitüself izolasyon ve koli bandı satışlarımıza aktif olarak devam edilmektedir.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: Dudullu Dış Cephe Boya ve İzolasyon Malzemeleri

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz