+90 216 429 94 00 Pzt - Cum 08:30 - 19:00 | Cmt: 08:30 - 17:00 Şerifali Mah. Bayraktar Blv. No:6, 34775 Ümraniye / İstanbul

Modoko Bahçe Sulama Hortumu ve Hortum Makarası

Modoko bahçe sulama hortumu ve hortum makarası kullanım nitelikleri ve amaçları doğrultusunda imal edilen ürünler arasında yer alır. Açık havada kullanımları söz konusu olacağından özellikle hava şartlarına dayanıklı olacak ürünlerin üretimine dikkat edilir.

Kullanım koşulları başta olmak üzere sulama hortumları ve makaranın kalitesine göre de değişiklik göstermiş olur. Sulama hortumlarının kullanımı esnasında kullanılan özelliklerinin detaylı bir biçimde incelenmesi uygun görülmüştür.

Bahçe Sulama Hortumu ve Hortum Makarası

Bahçe sulama hortumu ve hortum makarası yapım aşamasında dikkat edilen özellikleri ile birlikte birbirine eşit iki parçanın takviye çubuklarından yapılmış olur. Üretimleri esnasında kullanımlarının kolaylığı için dikkat çekilen unsurları da göz önünde bulundurulmuş olur.

Ürün üzerinde bulunan çubukların aynı zamanda üzerine monte edilmiş olan bobinin genişliğine de  bağlılık göstermiş olacaktır. Sahip olduğu niteliklerin ekonomik olarak sulamayı kolaylaştırmasının sağladığı görülerek temin edilmiştir.

Bahçe sulama hortumu alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında kalınlığının hangi ölçülere sahip olduğudur. Aynı zamanda kaç katmandan oluştuğu da merak edilen konulara arasında yerini almıştır. Bahçe sulama hortumu birçok bağ ve bahçede olmazsa olmaz ürünler arasında yerini almıştır.

Bahçe sulama işlemi ne kadar kolay ve pratik olarak sağlanırsa o kadar etkili olacaktır. Özellikle daha çok makara boyutları ile uyumlu olan ürünlerin kullanışlılık düzeyi de artış göstermiştir. İç ve dış kaplaması mevcut olan ürünlerin kullanım kolaylığı da aynı zamanda suyun akış hızını da kesmemelidir.

Bahçe Sulama Hortumu ve Hortum Makarası

Modoko bahçe sulama hortumu ve hortum makarası suyun akış hızını kesmeyecek düzeyde üretilmeleri daha çok beklenen özellikleri arasında yerini almıştır. Dirençli bir şekilde üretimleri yapılmış olan bahçe sulama hortumu ve hortum makarası kolay kullanımları sayesinde tercih ediliyor.

Hortum makarası çelik ya da ipli hortum başta olmak üzere kauçuk ana malzemesinden üretilmiş olur. Özel olarak imalat hortumları olmak üzere çeşitli kısımlara ayrılan hortumlar aynı zamanda verimli koşulları ile de tercih edilmiş olur. Suyun akış hızını kesmeyen hortumların seçimine dikkat edilmiş olur.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: Ümraniye Bahçe Sulama Hortumu ve Hortum Makarası

BATU YAPI MARKET

  • AYDINLATMA ÜRÜNLER
  • ELEKTRİK VE YAPI SARF MALZEMELERİ
  • PANO VE ELEKTRİK SİSTEMLERİ
  • METAL YAPI MALZEMELERİ
  • SAHA YAPIMI VE ZEMİN KAPLAMA
  • CORIAN S.S. UYGULAMALARI

Hizmetlerimiz